slider1
slider3

WIELKI PIKNIK RODZINNY

Treść

18 czerwca w naszym przedszkolu odbył się WIELKI PIKNIK RODZINY z udziałem Rodziców i rodzeństwa naszych przedszkolaków. Swoją obecnością zaszczycili nas również władze Gminy Podegrodzie - pani wójt- Małgorzata Gromala oraz radny- przewodniczący Komisji Oświaty, pan Jan Kożuch.

W programie pikniku była część artystyczna dla Rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty w wykonaniu dzieci, a także loteria z nagrodami, dmuchańce, zabawy z animatorami - tańce, malowanie twarzy, bańki mydlane.

Straż Pożarna z Brzeznej zaprezentowała pokaz

I pomocy i sprzętu gaśniczego. Rodzice i dzieci mieli okazję degustacji wielu pyszności:

kiełbasek z grilla, owoców, soków, lodów, ciast, popcornu itp. Wszystkie te wspaniałości zostały pozyskane od sponsorów - zarówno lokalnych jak i nieco dalszych, dzięki zaangażowaniu Rodziców naszych przedszkolaków, na czele z Radą Rodziców naszego przedszkola.

Humor i dobra zabawa towarzyszyły dzieciom, Rodzicom i wszystkim uczestnikom pikniku. Było to niezapomniane zakończenie roku przedszkolnego.

Szczególne podziękowania kierujemy do firm i przedsiębiorców:

#PiekarniaTegoborze

NIWA Brzezna

#InstytutSadownictwa w Brzeznej

# Ręczna Myjnia Samochodowa -Janusz Poparda

Dziękujemy również za ufundowanie wejściówek do sal zabaw, kina, parku linowego:

#SalaZabawCIENIAWA

#MałyRobinson

#Nibylandia

#Ufoland

#Zatorland

#ABlandia

#MCKSokół w Nowym Sączu

#NiwaHodowlaRoślinJagodowychSpzoo przekazała dla wszystkich dzieci sadzonki malin do dalszej hodowli.

Szczególne podziękowania kierujemy również do naszej Rady Rodziców:

- p. D.Porębskiej

- p. J. Bugajskiej

- p. K. Woźniak

- p. J. Chlebek

- p. A. Gucwa

- p. A. Buczek- Kieliszczyk

- p. A. Kożuch

- p. D. Orlińska- Mazur

- p. D. Szczerba

Bardzo dziękujemy także panu D. Nieciowi za perfekcyjną obsługę grilla.