Przejdź do treści
slider1
slider2
slider3
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

REWIA NA LODZIE

15 kwietnia grupy Średniaków i Starszaków były na autokarowej wycieczce w Krynicy Zdroju. Celem wycieczki był udział w barwnym widowisku " Rewia na lodzie- Przygody Sindbada żeglarza"

Obchody Dnia Babci i Dziadka 2024

W ramach obchodów Dni Babci i Dziadka, we wszystkich grupach przedszkolnych odbyły się uroczystości z udziałem zaproszonych gosci. Dzieci przedstawiły dla swoich bliskich programy artystyczne, po czym nastąpiło wręczenie drobnych upominków i poczęstunek.

REKRUTACJA DZIECI NA ROK 2024/2025

    W dniach od 01.02.2024 do 29.02.2024 r. do godz. 15.00, odbywać się będzie w Gminnym Przedszkolu w Brzeznej nabór dzieci na rok szkolny 2024/2025. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola oraz stosowne załączniki dostępne są w przedszkolu oraz na nasz

REKRUTACJA DZIECI NA ROK 2024/2025

Ważne!   Rodzice, którzy chcą aby ich dziecko kontynuowało wychowanie przedszkolne w Gminnym Przedszkolu w Brzeznej w roku szkolnym 2024/2025, zobowiązani są do złożenia odpowiedniej deklaracji (dokument dostępny w przedszkolu oraz na stronie internetowej) w dniach od 25.01

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE

W ostatnim, przedświątecznym tygodniu, we wszystkich grupach przedszkolnych odbyły się Spotkania Świąteczne z udziałem Rodziców. Na tych  szczególnych uroczystościach, dzieci zaprezentowały programy artystyczne a następnie podarowały swoim bliskim świąteczne p

Pliki do pobrania

Oswiadczenie-woli.pdf 262.96 KB
12184